Programista PHP – oddział Cieszyn

Firma EPLAN z odziałem w Cieszynie jest częścią Fridhelm Loh Group związanej z firmą RITTAL. Jesteśmy dumni z tego, że wyznaczamy standardy i wprowadzamy szeroką gamę najnowocześniejszych rozwiązań w świecie ECAD. Szukamy wykwalifikowanych inżynierów, którzy pasjonują się tworzeniem oprogramowania w oparciu o metodologie Agile, samodzielnych i posiadających wiedzę z zakresu tworzenia oprogramowania klasy enterprise. Takim osobom oferujemy pracę w zintegrowanym zespole wykwalifikowanych specjalistów.

Zakres obowiązków

Poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za rozwój innowacyjnych rozwiązań z wykorzystaniem PHP w środowisku Azure.

Od kandydata wymagamy

  • Wykształcenie wyższe lub techniczne, najlepiej informatyczne
  • Doświadczenie w programowaniu w PHP7
  • Doświadczenie w pracy z Symfony
  • Znajomość REST API
  • Doświadczenie w programowaniu obiektowym
  • Swoboda w posługiwaniu się wzorcami projektowymi
  • Znajomość języka angielskiego

Mile widziane będą:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Praktyczna wiedza na temat użycia kontenerów
  • Znajomość rozwiązań cloud-owych (zwłaszcza MS Azure)

Firma oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Świetne warunki pracy – nowoczesne biuro, praca w luźnej atmosferze, dobrze zaopatrzona kuchnia, świeże owoce, piłkarzyki, elastyczne godziny pracy, możliwa praca zdalna
  • Duże możliwości rozwoju – praca z najnowszymi technologiami i międzynarodowym środowisku programistycznym, praca w młodym dynamicznym zespole, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, udział w konferencjach, projektach opensource, wytwarzanie własnych produktów, na który mamy realny wpływ
  • Benefity – pakiet medyczny, dofinansowanie wydatków na sport i kulturę, ubezpieczenie grupowe, indywidualny budżet na szkolenia, pakiet szkoleń online (PluralSight/ Udemy)
  • Przyjazną atmosferę – pakiet powitalny dla nowych pracowników, spotkania zespołowe poza biurem dofinansowane przez firmę, wydarzenia wewnętrzne „Tech-lunche”
  • Dojrzały proces Agile – certyfikowani Scrum Masterzy i Product Ownerzy dostępni na miejscu
  • Dojrzałe procesy technologiczne – testy automatyczne, procesy Continuous Integration
  • Pełną autonomię – samoorganizujące się zespoły, swoboda kształtowania metodyki pracy i wyboru technologii

CV prosimy przesłać na adres eplan@eplan.pl

Klauzula informacyjna RODO

Administratorem danych osobowych jest:
Rittal sp. z o.o., ul. Krakowiaków 48, 02-255 Warszawa, NIP: 525-21-28-185
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Zgoda na przetwarzanie danych

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.